• Patrycja M

#3 11/01/2021


Dzisiaj zrobiłam chyba wszystko co chciałam. Wstałam wcześnie - parę minut przed 7 - i już wiedziałam, że to będzie dobry dzień. Praktykowałam jogę, medytowałam i zjadłam dobre śniadanie. No lepiej być nie mogło.

Nawet się pouczyłam i w sumie wykonałam wszystkie zadania z mojej listy zadań. Jestem z siebie bardzo zadowolona. Najbardziej chyba dlatego, że poszłam na długi spacer do centrum (szłam prawie dwie godziny).

Miałam wtedy bardzo dużo czasu na rozmyślanie i doszłam do wniosku, że niezależnie od tego w jakim miejscu na świecie się znajduję, mogę osiągnąć sukces.

Nieważne czy będę mieszkać na wsi czy w mieście, moje działanie będzie zależne tylko ode mnie.

Przez cały czas myślałam, że muszę wyjechać gdzieś za granicę, najlepiej do Stanów Zjednoczonych, aby coś osiągnąć, ale teraz wiem, że mogę zrobić to tu gdzie jestem.


Co więcej się wydarzyło ciekawego to to, że zapisałam się do Greenpeace. Już się nie mogę doczekać, aż będę mogła działać z innymi dla planety. Oczywiście bardzo ważne są też działania, które podejmujemy każdego dnia w domu czy na zakupach, ale to będzie co innego.

Co za dzień! Już się nie mogę doczekać co się jutro wydarzy!©2020 by Super Patka. Stworzone przy pomocy Wix.com