• Patrycja M

37/90 Kocham Cię!

Dawno mnie tutaj nie było, ale to wszystko dlatego, że dużo się działo.


W ostatnim poście zadałam sobie pytanie czy to moje wyzwanie ma sens. Tydzień temu byłam zawiedziona, że nie widać efektów i też źle się czułam sama ze sobą. Gdy patrzyłam na swoje odbicie w lustrze, widziałam fałdki tłuszczu, których nienawidziłam. Przez nie przestałam lubić także samą siebie, bo miałam wrażenie, że nie daję z siebie wszystkiego. Zakładałam na siebie za duże koszulki, aby ukryć to co mi się nie podoba.

To był dla mnie trudny czas. Najsmutniejsze jest to, że tak patrzyłam na siebie przez całe życie. Mam dopiero 20 lat, ale już znienawidziłam to jaka jestem. W dzisiejszym świecie jest to normalne. Ciągle się porównuję do innych, mimo że ich nie znam...


Jednak dzisiaj coś się zmieniło. Dzisiaj zrobiłam coś po raz pierwszy. Stanęłam przed lustrem i powiedziałam do siebie "Kocham Cię". Zrobiłam to, ponieważ tak się czułam i nadal czuję. Tak często te dwa słowa mówimy innym. Ja swojemu chłopakowi powtarzam to kilka razy na dzień, a sobie przez 20 lat powiedziałam raz.

Dlaczego? Dlaczego wcześniej nie robiłam tego? Może dlatego, że patrzyłam na siebie i widziałam najgorszą osobę na świecie. Więc dlaczego nie potrafiłam się zmienić? Nie wiem.

Ale wiem, że dzisiaj dostałam objawienia, Patrzę teraz na siebie w inny sposób i niech tak pozostanie.

Czuję, że dzisiaj rozpoczęłam nowe życie...
10 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rozwój nie trwa x dni, on trwa całe życie

Cześć! Dzisiaj jest dzień 90-ty z mojego wyzwania, dzięki któremu miałam się zmienić. Coś się we mnie zmieniło a coś nie. Myślałam, że jak tyle czasu mi wystarczy, aby być wymarzoną wersją siebie, ale

©2020 by Super Patka. Stworzone przy pomocy Wix.com