• Patrycja

41/90, czyli jak odnieść sukces

Mogę się założyć, że każdy z nas chce coś osiągnąć. Nieważne czy schudnąć, czy założyć firmę, która będzie dużo zarabiać, cokolwiek, musi podejmować pewne działania, przybliżające go do tego. Najważniejsze jest zmienienie niektórych rzeczy w swoim życiu, bo żyjąc w ten sam sposób przez cały czas nie można dokonać zmian.

Zatem co możemy zrobić, aby odnieść sukces lub chociaż się do niego przybliżyć?


  1. Wstawać o stałej porze, dość wcześnie. Nie mówię tutaj o 4 rano, ale 7-8 powinna wystarczyć. Każdy z nas wstaje o innej porze i też o innej kładzie się do łóżka. Jednak dobrze by było, aby spać w stałych godzinach, zrobić z tego pewien rytuał.

  2. Jeść pełnowartościowe posiłki. Należy zjadać taką ilość posiłków i w takich ilościach, aby się najadać i mieć siłę przez kilka godzin do następnego posiłku. Dzięki temu wyrobi się nawyk zdrowego odżywiania, który niektórym pozwoli zrzucić zbędne kilogramy.

  3. Ważna jest aktywność fizyczna, dzięki której nabieramy nowej energii, stajemy się bardziej pomysłowi i możemy zdziałać więcej. I to jest kolejny nawyk, który pozwoli nam żyć zdrowiej, czyli lepiej.

  4. W czasie, gdy pracujesz, uczysz się, wyłącz wszystkie urządzenia, które Cię rozpraszają. Pozwoli Ci to wykonać wszystkie zadnia szybciej i dokładniej.

  5. Nigdy się nie poddawaj! Zawsze bywają gorsze dni, ale ważne jest robienie wszystkiego co przybliża Cię do celu. Bo Ci, którzy przestają spełniać swoje marzenia, bo gorzej się czują itp, zazwyczaj poddają się.

  6. Codziennie czytaj książki. Nawet kilkanaście stron pozwoli na rozwój, dowiesz się nowych rzeczy, może nawet nowych słów.

  7. Ucz się nowych rzeczy codziennie. Ja stawiam na naukę języków, ale to już od Ciebie zależy jaką umiejętność chcesz rozwijać. Może to co robisz w wolnym czasie jest tak naprawdę twoim przeznaczeniem.

  8. Odpoczywaj, ale się nie leń. Pamiętaj regeneracja po pracy jest baardzo ważna!

Sposoby może dość znane, ale nie wszyscy jest stosują, więc trzeba je rozpowszechnić.

Dajcie znać, czy wam pomogły! <3

5 wyświetlenia0 komentarz
 

Formularz subskrypcji

  • Instagram

©2020 by Super Patka. Stworzone przy pomocy Wix.com