• Patrycja

48/90 Żyć swoim życiem

Ostatnio odniosłam wrażenie, że nie wiem jak moje życie wygląda. Dlatego zrobiłam listę jakie jest, a jakie chciałabym żeby było. Popłakałam się...

Każdego dnia przyglądam się innym ludziom, patrzę jakie decyzje podejmują, co jedzą, piją, mówią. Przy tym wszystkim zapominam o sobie.


Każdego dnia budzę się z motywacją do działania, do zmiany, a kończy się na przeglądaniu internetu i myśleniu sobie, że pewnego dnia będę żyć innym życiem. Tylko, że ja chcę żyć swoim, ale nieco ulepszonym.


Każdego dnia oddaję kawałek swojego serca komuś, kto to wykorzysta. Mnie wykorzysta. Nie mówię o jednej osobie, ale o wszystkich których znam. Każdy czegoś chce - no może oprócz mojego chłopaka - każdy to zawsze dostaje. Przez to, że żyję dla innych nie mam czasu dla siebie, ale jednak trudno jest odmówić. Bo przecież co powiedzą o mnie.


Każdego dnia myślę o tym jaka chciałabym być, ale w tym samym czasie dostaję kopniaka od życia i od ludzi wokół mnie. I wtedy okazuje się, że jestem słaba, a swoje życie marnuje na usługiwanie innym.


Chcę to zmienić, ale nie jest to łatwe. Nic nie jest łatwe. Dlatego może warto się spiąć i zmienić to kim się jest.


Nie zapominajmy o swoich marzeniach, bo dzięki nim jesteśmy.

4 wyświetlenia0 komentarz
 

Formularz subskrypcji

  • Instagram

©2020 by Super Patka. Stworzone przy pomocy Wix.com