• Patrycja M

Czy coś jest ze mną nie tak? Nie otwierajmy lepiej tych drzwi

To będzie post o czymś innym.


Niedawno się przeprowadziłam się. Mieszkanie jest lepsze, ale okolica nieco gorsza. Jestem szczęśliwa, że mogę mieszkać ze swoim chłopakiem i urządzić się po swojemu. Jednak coś mi nie pasuje, bo w ciągu trzech tygodni miałam dwa ataki paniki i złości. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, ale się boję i to bardzo.

W jednym momencie zaczynam bardzo płakać, po czym przez moje ciało przechodzą dziwne dreszcze i mam ochotę rzucać rzeczami o ścianę. Wczoraj na przykład popsułam szklankę i prawie telefon. Jestem tym przerażona.

Dzisiaj jest o wiele lepiej, jestem spokojna i wesoła, ale to co się działo wczoraj....


Wydaje mi się, że to wszystko przez przeprowadzkę, sytuację w domu i w pracy. Ostatnio nic się nie układa tak jak powinno. Czuję, że się wypaliłam. Nic mi nie daje przyjemności. Wszędzie widzę jakieś posty, że trzeba korzystać z życia, ale ja nie mam na to siły i ochoty i jest to dla mnie bez sensu. Czuję się tak od mniej więcej dwóch tygodni.


Chcę dawać z siebie wszystko, chcę iść do przodu, ale teraz potrzebuję tylko odpoczynku. Muszę uporać się ze swoimi emocjami. Myślę też o zmianie pracy, ale w czasie pandemii nie jest to takie łatwe, więc nie wiem co z tego będzie.


Jestem bardzo wdzięczna za to, że mam miejsce, w którym mogę się wygadać, dzięki temu jest mi lepiej i łatwiej.

Jeżeli Wy też macie jakieś problemy, dajcie znać, razem się z nimi uporamy.


Dziękuję!

4 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

#3 11/01/2021

Dzisiaj zrobiłam chyba wszystko co chciałam. Wstałam wcześnie - parę minut przed 7 - i już wiedziałam, że to będzie dobry dzień. Praktykowałam jogę, medytowałam i zjadłam dobre śniadanie. No lepiej by

©2020 by Super Patka. Stworzone przy pomocy Wix.com