• Patrycja M

Dzień dziewiąty

Wczoraj miałam kryzys i to ogromy. Czułam się bardzo źle. Miałam wrażenie, że jestem najgorsza pod każdym względem i niewystarczająco dobra dla mojego chłopaka. To nie jest prawda.

Dzisiaj to wiem - jestem jedyna w swoim rodzaju, jestem wyjątkowa i zasługuję na to co najlepsze. Kryzys łatwo przychodzi, ale też łatwo odchodzi, na szczęście. Zapomnimy o nim, ale trzeba czegoś się z niego nauczyć. Z tego wczorajszego nauczyłam się, że gdy jestem słaba, wtedy bliscy też się tak czują. Jeżeli nie chcę dbać o swoje zdrowie psychiczne, powinna chociaż zadbać o ludzi, których kocham i którzy mnie kochają. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę mieć przy sobie osobę, która podniesie mnie na duchu, pomoże wydostać się z dołka, odbić się od dna.

Dzisiaj jestem jak nowa osoba. Radosna, szczęśliwa z nową energią i chęcią robienia coraz więcej. I niech tak pozostanie na zawsze. Tego życzę sobie i wszystkim, którzy przechodzą przez takie chwile.

7 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

#3 11/01/2021

Dzisiaj zrobiłam chyba wszystko co chciałam. Wstałam wcześnie - parę minut przed 7 - i już wiedziałam, że to będzie dobry dzień. Praktykowałam jogę, medytowałam i zjadłam dobre śniadanie. No lepiej by

©2020 by Super Patka. Stworzone przy pomocy Wix.com