• Patrycja

Wiem czego chcę! - krótko i na temat :D

Na ten moment czekałam bardzo długo. Każdego dnia zastanawiałam się, czego tak naprawdę chcę w swoim życiu. Teraz już wiem, może nie dokładnie, ale wiem w którym kierunku chcę zmierzać.


Poszukiwania trwały jakiś czas. Próbowałam różnych rzeczy: studiowałam filologię czy uczyłam się zabiegów kosmetycznych. Pracowałam z ludźmi, nadal pracuję. Nie odpowiada mi to, że każdego dnia spotykam około 200 osób w samej pracy. Niestety nie ma chyba takiego zawodu, w którym mogłabym być sama ze sobą, ale można zawsze ograniczyć kontakt z ludźmi.


Zadałam sobie pytanie co lubię robić. W moim przypadku odpowiedź się nie pojawiła od razu, ponieważ nigdy nie miałam pasji. Jednak z czasem pomyślałam, że przecież lubię gotować, lubię jedzenie i staram się zawsze jeść świadomie. Więc dlaczego by nie zostać dietetykiem? Myślałam o tym długo i w końcu się zdecydowałam. Zrobię to!!

Na początek zacznę uczyć się sama, a dopiero potem pójdę do szkoły ( na wszelki wypadek jakby mi się to znudziło).

Droga dietetyki nie jest jedyną, którą chcę podążać. Każdego dnia staram się produkować jak najmniej śmieci i powoli zastępuję rzeczy jednorazowego użytku takimi wielorazowymi.

Co więcej pozbywam się niepotrzebnych rzeczy - zaczynam żyć minimalnie.


W najbliższym czasie wiele zmieni się w moim życiu. Chcę połączyć te trzy drogi i stać się żyjącym minimalnie, dbającym o środowisko dietetykiem :D


Trzymajcie kciuki!

2 wyświetlenia0 komentarz
 

Formularz subskrypcji

  • Instagram

©2020 by Super Patka. Stworzone przy pomocy Wix.com